HAKKIMIZDA

London Cafe web sitesine hoş geldiniz. Burada misafirimiz olduğunuzda göreceğiniz ilgiyi ve rahatlığı anlatmaya çalışacağız. Tesislerimize ilk adımınızı attığınızda, personelimizin bize özgü konuksever merhabası ile dostça ve sıcak havamızı derhal hissedeceksiniz. Deneyimli personelimizin size verdiği kaliteli hizmetlerle oluşan izlenimlerinizi, dostlarınıza anlatacağınıza inanıyoruz.

London Cafe Açıköğretim Fakültesi İdari Binası karşısında, özgün mimarisi ve çeşitlendirilmiş kaliteli hizmetleri ile size, doğru seçiminizin gururunu verecektir.

London Cafe yalın mimari dili ve insani ölçeği ile davetkar bir tavır ortaya koymaktadır.

Yaz kış dört mevsim rahat edebileceğiniz, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakitler geçirebileceğiniz London Cafe’de lezzet, hızlılık, dört dörtlük ilgi ve alaka sizi son derece mutlu edecek.MİSYONUMUZ

London Cafe Olarak, önceliğimiz müşterilerimize her anlamda yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğunuzu kazanmak, kalite standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek. Ve kendinizi özel hissetmenizi sağlamak…VİZYONUMUZ

Sektörümüzde müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla Eskişehir'de ilk akla gelen ve tercih edilen marka olmak.

FOTO GALERİ

Herhangi bir fotoğrafa tıklayarak foto galeri sayfasına geçebilirsiniz

Foto Galeri
Foto Galeri
Foto Galeri
Foto Galeri